Kras Centraal

Centraal Secretariaat

Vanuit het centraal secretariaat wordt de overkoepelende werking van Kras gerealiseerd. De ondersteunende werking voor de steunpunten is zowel praktisch en administratief, als inhoudelijk. Voor algemene info over Kras als organisatie, ben je hier aan het juiste adres.

Kras Jeugdwerk vzw

Kroonstraat 169

2140 Borgerhout

 

03/270 39 10

info@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 11, halte Lente

Bus: bus 20 of 21, halte Montensstraat, of bus 30, halte Langstraat

Medewerkers Centraal Secretariaat

Profielfoto medewerker

Elke Deforce

Directrice
03/500 06 84 of 03/270 39 10
elke.deforce@krasjeugdwerk.be
Hellen Larbi

Hellen Larbi

Zakelijk Directrice
hellen.larbi@krasjeugdwerk.be

Ik zie succes als het verschil maken door iets te doen dat het verschil maakt met mensen die het verschil maken. Dit is wat wij doen bij Kras!

Jacobien Nagel

Jacobien Nagel

Beleidsverantwoordelijke
03/500 06 80
jacobien.nagel@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Katrien Janssen

Beleidsverantwoordelijke
03/500 06 80
katrien.janssen@krasjeugdwerk.be
Sarah Jarman

Sarah Jarman

Medewerker personeelsadministratie
03/270 39 10
sarah.jarman@krasjeugdwerk.be

Naast administratief medewerker, ben ik ook preventieadviseur. Ik ben bereikbaar elke maandag t/m vrijdag 9.30u tot 14.30u, maar werk niet op woensdag.

Profielfoto medewerker

Nicole Valenzuela

Administratief medewerker
03/270 39 10
nicole.valenzuela@krasjeugdwerk.be

Stagiaire Administratief Medewerker. Bereikbaar maandag tot en met woensdag van 9 tot 15 uur.

Profielfoto medewerker

Gerda Vissers

Medewerker boekhouding en financiën
03/270 39 10
gerda.vissers@krasjeugdwerk.be

Bereikbaar maandag van 9 tot 16 uur, woensdag van 9 tot 13.30 uur, donderdag van 9 tot 16 uur en vrijdag van 9 tot 14 uur.

Joke Willems

Joke Willems

Stafmedewerker HR
03/500 06 80
joke.willems@krasjeugdwerk.be

Bereikbaar maandag, dinsdag en vrijdag.

Profielfoto medewerker

Gertie Van den Berghe

Stafmedewerker fondsenwerking
03/500 06 80
gertie.vandenberghe@krasjeugdwerk.be

Bereikbaar maandag en dinsdag van 9 tot 16 uur, woensdag voormiddag.

Sven Derbaix

Sven Derbaix

Stafmedewerker welzijn
sven.derbaix@krasjeugdwerk.be

Naast stafmedewerker ben ik ook jeugdwerker in Berchem.

Profielfoto medewerker

Annelies Servaes

Stafmedewerker Spelend Leren
annelies.servaes@krasjeugdwerk.be

Naast stafmedewerker ben ik ook jeugdwerker op 't Kiel.

Profielfoto medewerker

Ulrike Vogt

Stafmedewerker
ulrike.vogt@krasjeugdwerk.be
Goezi Vandevelde

Goezi Vandevelde

IT verantwoordelijke
03/270 39 10
goezi.vandevelde@krasjeugdwerk.be

Bereikbaar maandag en vrijdag van 9 tot 15 uur.

Profielfoto medewerker

Prianka Reza

Projectmedewerker
03/270 39 10
prianka.reza@krasjeugdwerk.be

Mediacoach  project Mediawijsheid

Profielfoto medewerker

Dieter Daniëls

Communicatieverantwoordelijke
03/500 06 80 of 0474/930 597
dieter.daniels@krasjeugdwerk.be

Ik sta in voor de communicatie vanuit Kras. Je kan me in de Kroonstraat vinden op dinsdag, woensdagnamiddag en donderdag.