Kras Centraal

Centraal Secretariaat

Vanuit het centraal secretariaat wordt de overkoepelende werking van Kras gerealiseerd. De ondersteunende werking voor de steunpunten is zowel praktisch en administratief, als inhoudelijk. Voor algemene info over Kras als organisatie, ben je hier aan het juiste adres.

Kras Jeugdwerk vzw

Kroonstraat 169

2140 Borgerhout

 

03/270 39 10

info@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 11, halte Lente

Bus: bus 20 of 21, halte Montensstraat, of bus 30, halte Langstraat

Medewerkers Centraal Secretariaat

Elke Deforce

Elke Deforce

Directie
03/500 06 84 of 03/270 39 10
elke.deforce@krasjeugdwerk.be
Gert Baetens

Gert Baetens

Beleidsverantwoordelijke
gert.baetens@krasjeugdwerk.be
Jacobien Nagel

Jacobien Nagel

Beleidsverantwoordelijke
03/500 06 80
jacobien.nagel@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Anahit Okmen

Administratief medewerker
anahit.okmen@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hayat Laarossi

Administratief medewerker
03/270 39 10
hayat.laarossi@krasjeugdwerk.be

Ik ben er op donderdag en vrijdag.

Profielfoto medewerker

Fatima Maftouhi

Administratief medewerker boekhouding
fatima.maftouhi@krasjeugdwerk.be
Goezi Vandevelde

Goezi Vandevelde

Coördinator
goezi.vandevelde@krasjeugdwerk.be

Ik coördineer het team arbeidsbegeleiders.
Op vrijdag ben ik ook beschikbaar als IT-verantwoordelijke.

Dieter Daniëls

Dieter Daniëls

Communicatieverantwoordelijke
03/500 06 80 of 0474/930 597
dieter.daniels@krasjeugdwerk.be

Ik sta in voor de communicatie vanuit Kras. Je kan me in de Kroonstraat vinden op maandag, dinsdag en donderdag.

Profielfoto medewerker

Joke Willems

Stafmedewerker HR
03/500 06 80
joke.willems@krasjeugdwerk.be
Gertie Van den Berghe

Gertie Van den Berghe

Stafmedewerker fondsenwerving
03/500 06 80
gertie.vandenberghe@krasjeugdwerk.be

Ik werk in de pare weken bij Kras voor de fondsenwerving.

Profielfoto medewerker

Aïcha Belôrf

Stafmedewerker
aicha.belorf@krasjeugdwerk.be

Brugfiguur welzijn. Ik ondersteun jeugdwerkers bij welzijnsvragen en vorm de brug naar de bredere sociale kaart.

Annelies Seyssens

Annelies Seyssens

Stafmedewerker
annelies.seyssens@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Arno Kempynck

Stafmedewerker
arno.kempynck@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Sanny Goethals

Stafmedewerker
sanny.goethals@krasjeugdwerk.be

Stafmedewerker voor het project tienermoeders.

Profielfoto medewerker

Robert Teperski

Logistiek medewerker
/
Profielfoto medewerker

Saida Abdi

Logistiek medewerker
info@krasjeugdwerk.be