Kras Centraal

Centraal Secretariaat

Vanuit het centraal secretariaat wordt de overkoepelende werking van Kras gerealiseerd. De ondersteunende werking voor de steunpunten is zowel praktisch en administratief, als inhoudelijk. Voor algemene info over Kras als organisatie, ben je hier aan het juiste adres.

Kras Jeugdwerk vzw

Kroonstraat 169

2140 Borgerhout

 

03/270 39 10

info@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 11, halte Lente

Bus: bus 20 of 21, halte Montensstraat, of bus 30, halte Langstraat

Medewerkers Centraal Secretariaat

Profielfoto medewerker

Elke Deforce

Directrice
03/500 06 84 of 03/270 39 10
elke.deforce@krasjeugdwerk.be
Jacobien Nagel

Jacobien Nagel

Beleidsverantwoordelijke
03/500 06 80
jacobien.nagel@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Katrien Janssen

Beleidsverantwoordelijke
03/500 06 80
katrien.janssen@krasjeugdwerk.be
Sarah Jarman

Sarah Jarman

Medewerker personeelsadministratie
03/270 39 10
sarah.jarman@krasjeugdwerk.be

Naast administratief medewerker, ben ik ook preventieadviseur. Ik ben bereikbaar elke maandag t/m vrijdag 9.30u tot 14.30u, maar werk niet op woensdag.

Profielfoto medewerker

Hayat Laarossi

Administratief medewerker
03/270 39 10
hayat.laarossi@krasjeugdwerk.be

Ik ben er op donderdag en vrijdag.

Profielfoto medewerker

Martine Sprengers

Administratief medewerker
martine.sprengers@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Nicole Valenzuela

Nicole Valenzuela

Administratief medewerker
03/270 39 10
nicole.valenzuela@krasjeugdwerk.be

Stagiaire Administratief Medewerker. Bereikbaar maandag tot en met woensdag van 9 tot 15 uur.

Profielfoto medewerker

Gerda Vissers

Medewerker boekhouding en financiën
03/270 39 10
gerda.vissers@krasjeugdwerk.be

Bereikbaar maandag van 9 tot 16 uur, woensdag van 9 tot 13.30 uur, donderdag van 9 tot 16 uur en vrijdag van 9 tot 14 uur.

Joke Willems

Joke Willems

Stafmedewerker HR
03/500 06 80
joke.willems@krasjeugdwerk.be

Bereikbaar maandag, dinsdag en vrijdag.

Gertie Van den Berghe

Gertie Van den Berghe

Stafmedewerker fondsenwerving
03/500 06 80
gertie.vandenberghe@krasjeugdwerk.be

Ik werk in de onpare weken bij Kras voor de fondsenwerving.

Sven Derbaix

Sven Derbaix

Stafmedewerker welzijn
sven.derbaix@krasjeugdwerk.be

Naast stafmedewerker ben ik ook jeugdwerker in Berchem.

Profielfoto medewerker

Annelies Servaes

Stafmedewerker Spelend Leren
annelies.servaes@krasjeugdwerk.be

Voor alles rond Spelend Leren, moet je bij mij zijn!

Profielfoto medewerker

Louiza Zaimi

Stafmedewerker Spelend Leren
louiza.zaimi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Arno Kempynck

Stafmedewerker
arno.kempynck@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ulrike Vogt

Stafmedewerker
ulrike.vogt@krasjeugdwerk.be
Goezi Vandevelde

Goezi Vandevelde

IT verantwoordelijke
03/270 39 10
goezi.vandevelde@krasjeugdwerk.be

Bereikbaar maandag en vrijdag van 9 tot 15 uur.

Profielfoto medewerker

Dieter Daniëls

Communicatieverantwoordelijke
03/500 06 80 of 0474/930 597
dieter.daniels@krasjeugdwerk.be

Ik sta in voor de communicatie vanuit Kras. Je kan me in de Kroonstraat vinden op dinsdag, woensdagnamiddag en donderdag.