* verplichte velden

Medewerkers

Profielfoto medewerker

Mohamed Zemmouri

Coördinator
mohamed.zemmouri@krasjeugdwerk.be
 Roel Dierickx-Visschers

Roel Dierickx-Visschers

Coördinator
roel.dierickx-visschers@krasjeugdwerk.be
Dieter Wellens

Dieter Wellens

Coördinator
dieter.wellens@krasjeugdwerk.be

Hey, ik ben Dieter,  coördinator van Kras Dam. 
Voor alles wat je wil weten over en rond de wijk Dam kan je bij mij terecht.

Gert Baetens

Gert Baetens

Coördinator
gert.baetens@krasjeugdwerk.be

Hoi, Ik ben Gert. Ik ben eerst 12 jaar kinder-tiener-en jongerenwerker geweest in Antwerpen Noord ( Seefhoek- Stuivenberg- Schijnpoort) en ben sinds een jaar of 6 de coördinator van Kras Kiel.

Goezi Vandevelde

Goezi Vandevelde

Coördinator
goezi.vandevelde@krasjeugdwerk.be
Hamza El Filali

Hamza El Filali

Coördinator
hamza.elfilali@krasjeugdwerk.be
Katrijn Wyckmans

Katrijn Wyckmans

Coördinator
katrijn.wyckmans@krasjeugdwerk.be
Nadia Alliet

Nadia Alliet

Coördinator
nadia.alliet@krasjeugdwerk.be
Peter Callaerts

Peter Callaerts

Coördinator
peter.callaerts@krasjeugdwerk.be
Lore Kustermans

Lore Kustermans

Adjunct-coördinator
lore.kustermans@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Sanny Goethals

Adjunct-coördinator
sanny.goethals@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Profielfoto medewerker

Elke Deforce

Directrice
03/500 06 84 of 03/270 39 10
elke.deforce@krasjeugdwerk.be