* verplichte velden

Medewerkers

Profielfoto medewerker

Elke Deforce

Directrice
03/500 06 84 of 03/270 39 10
elke.deforce@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Bart Tomlow

Zakelijk Verantwoordelijke
bart.tomlow@krasjeugdwerk.be
Gert Baetens

Gert Baetens

Beleidsverantwoordelijke
gert.baetens@krasjeugdwerk.be
Jacobien Nagel

Jacobien Nagel

Beleidsverantwoordelijke
03/500 06 80
jacobien.nagel@krasjeugdwerk.be
Sarah Jarman

Sarah Jarman

Medewerker personeelsadministratie
03/270 39 10
sarah.jarman@krasjeugdwerk.be

Naast administratief medewerker, ben ik ook preventieadviseur. Ik ben bereikbaar elke maandag t/m vrijdag 9.30u tot 14.30u, maar werk niet op woensdag.

Profielfoto medewerker

Hayat Laarossi

Administratief medewerker
03/270 39 10
hayat.laarossi@krasjeugdwerk.be

Ik ben er op donderdag en vrijdag.

Profielfoto medewerker

Martine Sprengers

Administratief medewerker
martine.sprengers@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Nicole Valenzuela

Nicole Valenzuela

Administratief medewerker
03/270 39 10
nicole.valenzuela@krasjeugdwerk.be

Stagiaire Administratief Medewerker. Bereikbaar maandag tot en met woensdag van 9 tot 15 uur.

Profielfoto medewerker

Fatima Maftouhi

Administratief medewerker boekhouding
fatima.maftouhi@krasjeugdwerk.be
 Mohamed Zemmouri

Mohamed Zemmouri

Coördinator
mohamed.zemmouri@krasjeugdwerk.be
 Roel Dierickx-Visschers

Roel Dierickx-Visschers

Coördinator
roel.dierickx-visschers@krasjeugdwerk.be
Ahmed Sababti

Ahmed Sababti

Coördinator
0488/13 40 47
ahmed.sababti@krasjeugdwerk.be