* verplichte velden

Medewerkers

Elke Deforce

Elke Deforce

Directie
03/500 06 84 of 03/270 39 10
elke.deforce@krasjeugdwerk.be
Gert Baetens

Gert Baetens

Beleidsverantwoordelijke
gert.baetens@krasjeugdwerk.be
Jacobien Nagel

Jacobien Nagel

Beleidsverantwoordelijke
03/500 06 80
jacobien.nagel@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Anahit Okmen

Administratief medewerker
anahit.okmen@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hayat Laarossi

Administratief medewerker
03/270 39 10
hayat.laarossi@krasjeugdwerk.be

Ik ben er op donderdag en vrijdag.

Profielfoto medewerker

Fatima Maftouhi

Administratief medewerker boekhouding
fatima.maftouhi@krasjeugdwerk.be
 Mohamed Zemmouri

Mohamed Zemmouri

Coördinator
mohamed.zemmouri@krasjeugdwerk.be
 Roel Dierickx-Visschers

Roel Dierickx-Visschers

Coördinator
roel.dierickx-visschers@krasjeugdwerk.be
Ahmed Sababti

Ahmed Sababti

Coördinator
0488/13 40 47
ahmed.sababti@krasjeugdwerk.be
Diego Vints

Diego Vints

Coördinator
diego.vints@krasjeugdwerk.be
Dieter Wellens

Dieter Wellens

Coördinator
dieter.wellens@krasjeugdwerk.be

Hey, ik ben Dieter,  coördinator van Kras Dam. 
Voor alles wat je wil weten over en rond de wijk Dam kan je bij mij terecht.

Dries Van Dyck

Dries Van Dyck

Coördinator
0497/25 77 34
dries.vandyck@krasjeugdwerk.be