Kras Noord

Noord

Kras Noord is een van de grotere steunpunten binnen Kras. We bieden hier dan ook een uitgebreide werking aan, met elke dag van de week een andere invalshoek. Knutselen, instuif, circus, spelend leren of koken? We doen het allemaal!

Onze werking gaat door op onze vaste locatie in de Wilgenstraat, maar daarnaast werken we ook vindplaatsgericht op de pleintjes in de buurt: het Sint Jansplein, het Stuivenbergplein en het Jos Verhelstplein.

Vanuit Kras Noord organiseren we ook verschillende projecten:

Kras Noord is ook een trekker binnen Noordpoel, een samenwerkingsverband van verschillende partners in Antwerpen Noord. Noordpoel organiseert jaarlijkse evenementen zoals de spektakeldagen.

 

Kras Noord

Wilgenstraat 2A

2060 Antwerpen

 

03/231 84 11

info.noord@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 12, halte Gasstraat

 

Medewerkers Noord

Hamza El Filali

Hamza El Filali

Coördinator
hamza.elfilali@krasjeugdwerk.be
Peter Callaerts

Peter Callaerts

Coördinator
peter.callaerts@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Adil Dahri

Jeugdwerker
adil.dahri@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Afifa Benatmane

Jeugdwerker
afifa.benatmane@krasjeugdwerk.be
Annemie Roelant

Annemie Roelant

Jeugdwerker
annemie.roelant@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Emily van Rooy

Jeugdwerker
emily.van.rooy@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Farid Kharmach

Jeugdwerker
farid.kharmach@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ilias Kilouli

Jeugdwerker
ilias.kilouli@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Marijke Vissers

Jeugdwerker
marijke.vissers@krasjeugdwerk.be

Enthousiaste kinder-, tienerjongens- en circusbegeleidster. 
Heeft graag een leven naast het werk op dinsdag en in't weekend (lees: niet bereikbaar dan)

Profielfoto medewerker

Nora Amarouchi

Jeugdwerker
nora.amarouchi@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Pamela Willemssens

Pamela Willemssens

Jeugdwerker
pamela.willemssens@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Sabah Cherik

Jeugdwerker
sabah.cherik@krasjeugdwerk.be
Siyar Tas

Siyar Tas

Jeugdwerker
siyar.tas@krasjeugdwerk.be

Ik werk met de grote tieners en jongeren, en doe dit graag volgens hun behoeften en interesses. Daarnaast ben ik ook verantwoordelijk voor de stages bij Noord. Contacteer me hiervoor via stage.noord@krasjeugdwerk.be.

Tine Coeckelbergs

Tine Coeckelbergs

Jeugdwerker
tine.coeckelbergs@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Tiziana Bressanutti

Jeugdwerker
tiziana.bressanutti@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Zakaria Fahsi

Bruggenbouwer
zakaria.fahsi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Samira Taai

Jobcoach
samira.taai@krasjeugdwerk.be
Ulli Peelmans

Ulli Peelmans

Jobcoach
0484 68 37 93
ulli.peelmans@krasjeugdwerk.be

Ik ben de Arbeidscompetentiebegeleider van Kras noord en ondersteun jongeren van de regio 2060 gratis in hun zoektocht naar werk.
Maandag is mijn vrije dag.