Kras Noord

Noord

Kras Noord is een van de grotere steunpunten binnen Kras. We bieden hier dan ook een uitgebreide werking aan, met elke dag van de week een andere invalshoek. Knutselen, instuif, circus, spelend leren of koken? We doen het allemaal!

Onze werking gaat door op onze vaste locatie in de Wilgenstraat, maar daarnaast werken we ook vindplaatsgericht op de pleintjes in de buurt: het Sint Jansplein, het Stuivenbergplein en het Jos Verhelstplein.

Vanuit Kras Noord organiseren we ook verschillende projecten:

Kras Noord is ook een trekker binnen Noordpoel, een samenwerkingsverband van verschillende partners in Antwerpen Noord. Noordpoel organiseert jaarlijkse evenementen zoals de spektakeldagen.

 

Kras Noord

Wilgenstraat 2A

2060 Antwerpen

 

03/231 84 11

info.noord@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 12, halte Gasstraat

 

Medewerkers Noord

Hamza El Filali

Hamza El Filali

Coördinator
hamza.elfilali@krasjeugdwerk.be
Peter Callaerts

Peter Callaerts

Coördinator
peter.callaerts@krasjeugdwerk.be
Adil Dahri

Adil Dahri

Jeugdwerker
adil.dahri@krasjeugdwerk.be
Afifa Benatmane

Afifa Benatmane

Jeugdwerker
afifa.benatmane@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Amal Bouzambou

Jeugdwerker
amal.bouzambou@krasjeugdwerk.be
Annemie Roelant

Annemie Roelant

Jeugdwerker
annemie.roelant@krasjeugdwerk.be
Elien Van Mele

Elien Van Mele

Jeugdwerker
elien.vanmele@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Farid Kharmach

Jeugdwerker
farid.kharmach@krasjeugdwerk.be
Ilias Kilouli

Ilias Kilouli

Jeugdwerker
ilias.kilouli@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Jordan Matje

Jeugdwerker
jordan.matje@krasjeugdwerk.be
Marijke Vissers

Marijke Vissers

Jeugdwerker
marijke.vissers@krasjeugdwerk.be

Enthousiaste kinder-, tienerjongens- en circusbegeleidster. 
Heeft graag een leven naast het werk op dinsdag en in't weekend (lees: niet bereikbaar dan)

Profielfoto medewerker

Nora Amarouchi

Jeugdwerker
nora.amarouchi@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Pamela Willemssens

Pamela Willemssens

Jeugdwerker
pamela.willemssens@krasjeugdwerk.be
Sabah Cherik

Sabah Cherik

Jeugdwerker
sabah.cherik@krasjeugdwerk.be
Siyar Tas

Siyar Tas

Jeugdwerker
siyar.tas@krasjeugdwerk.be

vrijwilligerscoach/pleinwerker

Profielfoto medewerker

Samira Taai

Jobcoach
samira.taai@krasjeugdwerk.be
Ulli Peelmans

Ulli Peelmans

Jobcoach
0484 68 37 93
ulli.peelmans@krasjeugdwerk.be

Ik ben de Arbeidscompetentiebegeleider van Kras noord en ondersteun jongeren van de regio 2060 gratis in hun zoektocht naar werk.
Maandag is mijn vrije dag.