Kras Noord

Noord

Kras Noord is een van de grotere werkingen binnen Kras. We bieden hier dan ook een uitgebreid aanbod aan, met elke dag van de week een andere invalshoek. Knutselen, instuif, circus, spelend leren of koken? We doen het allemaal!

Onze werking gaat door op onze vaste locatie in de Wilgenstraat, maar daarnaast werken we ook vindplaatsgericht op de pleintjes in de buurt: het Sint Jansplein, het Stuivenbergplein en het Jos Verhelstplein.

Kras Noord is ook een trekker binnen Noordpoel, een samenwerkingsverband van verschillende partners in Antwerpen Noord. Noordpoel organiseert jaarlijkse evenementen zoals de spektakeldagen.

 

Kras Noord

Wilgenstraat 2A

2060 Antwerpen

 

03/231 84 11

info.noord@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 12, halte Gasstraat

 

Medewerkers Noord

Dieter Wellens

Dieter Wellens

Coördinator
dieter.wellens@krasjeugdwerk.be
Peter Callaerts

Peter Callaerts

Coördinator
peter.callaerts@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Adil Dahri

Adil Dahri

Jeugdwerker
adil.dahri@krasjeugdwerk.be
Afifa Benatmane

Afifa Benatmane

Jeugdwerker
afifa.benatmane@krasjeugdwerk.be
krasmedewerker

Amal Bouzambou

Jeugdwerker
amal.bouzambou@krasjeugdwerk.be
Annemie Roelant

Annemie Roelant

Jeugdwerker
annemie.roelant@krasjeugdwerk.be
Elien Van Mele

Elien Van Mele

Jeugdwerker
elien.vanmele@krasjeugdwerk.be
krasmedewerker

Farid Kharmach

Jeugdwerker
farid.kharmach@krasjeugdwerk.be
Ilias Kilouli

Ilias Kilouli

Jeugdwerker
ilias.kilouli@krasjeugdwerk.be
krasmedewerker

Jordan Matje

Jeugdwerker
jordan.matje@krasjeugdwerk.be

Begeleider cricketproject.

Marijke Vissers

Marijke Vissers

Jeugdwerker
marijke.vissers@krasjeugdwerk.be

Enthousiaste kinder-, tienerjongens- en circusbegeleidster. 
Heeft graag een leven naast het werk op dinsdag en in't weekend (lees: niet bereikbaar dan)

krasmedewerker

Nora Amarouchi

Jeugdwerker
nora.amarouchi@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Pamela Willemssens

Pamela Willemssens

Jeugdwerker
pamela.willemssens@krasjeugdwerk.be
Siyar Tas

Siyar Tas

Jeugdwerker
siyar.tas@krasjeugdwerk.be

vrijwilligerscoach/pleinwerker

Samira Taai

Samira Taai

Jobcoach
samira.taai@krasjeugdwerk.be
Ulli Peelmans

Ulli Peelmans

Jobcoach
0484 68 37 93
ulli.peelmans@krasjeugdwerk.be

Ik ben de Jobcoach bij Kras Noord en ondersteun jongeren van de regio 2060 gratis in hun zoektocht naar werk.