Kras Kiel

Kiel

Kras Kiel is een groot steunpunt van waaruit een veelheid aan projecten georganiseerd wordt.

Enkele jaren lang was Kras Kiel één steunpunt samen met Kras Zuid, maar sinds 2018 hebben beide steunpunten weer een eigen werking. Kras Kiel werkt met kinderen en jongeren in de jeugdlokalen op de Sint Bernardsesteenweg (het Urban Center). Daarnaast is er een uitgebreide werking in scholen in het kader van Spelend Leren. Ook met OKAN-klassen wordt samengewerkt om anderstalige nieuwkomers wegwijs te maken zonder een al te schoolse aanpak.

Enkele belangrijke projecten vanuit Kras Kiel:

  • Het Spelend Leren project wordt uitgerold over scholen en verenigingen in heel de stad, maar georganiseerd vanuit het Kiel.
  • De Redactie2020 met jongeren uit middelbare scholen in de buurt.
  • De Youth Zone is een plaats waar jongeren kunnen komen lunchen en hangen, en van waaruit competentiegericht gewerkt wordt.
  • VIV (Very Important Volunteers) is een uitgebreide vrijwilligerspoule vanuit Kras Kiel. Een reportage over de VIV's vind je hier.
  • De Europese projecten Wijk in Verandering en A'rea 2020.
  • reating Critical Minds and Voices in Europe: Een internationaal uitwisselingsprogramma voor debatten.
  • Al onze steunpunten doen mee aan de jaarlijkse buitenspeeldag, maar bij Kras Kiel is dit werkelijk een massa-event, met meer dan 1000 kinderen.

Locaties

De werking van Kras Kiel is verspreid over verschillende locaties:

  • Sint-Bernardsesteenweg 113 (jeugdlokalen Urban Center): kinder- en jongerenwerking
  • Schijfstraat 73: bureau (hier gaat geen werking door)

 

Kras Kiel

Schijfstraat 73

2020 Antwerpen

 

03/257 70 23 (Kras Kiel)

info.kiel@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 4 of 10, halte Abdijstraat

Bus: 290, 295 of 298, halte Abdijstraat

 

Medewerkers Kiel

Profielfoto medewerker

Kaat Verheyen

Coördinator
kaat.verheyen@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hanan Saouti

Adjunct-coördinator
hanan.saouti@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Sanny Goethals

Adjunct-coördinator
sanny.goethals@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Profielfoto medewerker

Robin Wyckmans

Jeugdwerker
robin.wyckmans@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Abderahim Lamsayah

Jeugdwerker
abderahim.lamsayah@krasjeugdwerk.be
Anass Boukandrouj

Anass Boukandrouj

Jeugdwerker
anass.boukandrouj@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ayoub Dahchour

Jeugdwerker
ayoub.dahchour@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Inas Bourjal

Jeugdwerker
inas.bourjal@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Mustafa Rouchdi

Jeugdwerker
mustafa.rouchdi@krasjeugdwerk.be
Mustapha Siyahya

Mustapha Siyahya

Jeugdwerker
mustapha.siyahya@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Nora Achahbar

Jeugdwerker
nora.achahbar@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Jeanne Deceukelier

Schooljeugdwerker
jeanne.deceukelier@krasjeugdwerk.be
Özgür Gümüs

Özgür Gümüs

Jobcoach
0484/53 41 60
ozgur.gumus@krasjeugdwerk.be

Ik ondersteun jou in je zoektocht naar werk, zoek samen met jou de geschikte opleiding, help je met je CV en motivatiebrief, wijs je de weg in het VDAB-aanbod, en geef je sollicitatietips. Whatsapp, bel of sms me!

Profielfoto medewerker

Samira Taai

Jobcoach
samira.taai@krasjeugdwerk.be
Leila El Makrini

Leila El Makrini

Onderwijscoach
leila.elmakrini@krasjeugdwerk.be

Ik ondersteun jongeren in hun groei- en zoekproces, door hen te motiveren en uit te dagen om hun eigen doel te bereiken. Jongeren nemen in de ondersteuning de regie en bepalen mee de richting van hun schoolloopbaan.

Annelies Seyssens

Annelies Seyssens

Projectmedewerker
0483/027 984
annelies.seyssens@krasjeugdwerk.be

Dromen, durven, doen…
Als projectmedewerkster van de Youth-Zone op ’t kiel zet ik me in om de dromen van het jongeren te realiseren.