Kras Kiel

Kiel

Kras Kiel is een groot steunpunt van waaruit een veelheid aan projecten georganiseerd wordt.

Enkele jaren lang was Kras Kiel één steunpunt samen met Kras Zuid, maar sinds 2018 hebben beide steunpunten weer een eigen werking. Kras Kiel werkt met kinderen en jongeren in de eigen lokalen in de Waarlooshofstraat en in de Youth Zone in shoppingcentrum den Tir. Daarnaast is er een uitgebreide werking in scholen in het kader van Spelend Leren. Ook met OKAN-klassen wordt samengewerkt om anderstalige nieuwkomers wegwijs te maken zonder een al te schoolse aanpak.

Enkele belangrijke projecten vanuit Kras Kiel:

  • Het Spelend Leren project wordt uitgerold over scholen en verenigingen in heel de stad, maar georganiseerd vanuit het Kiel.
  • Binnenkort wordt ook het Helix project opgestart, dat voortbouwt op Spelend Leren maar gericht is op middelbare scholen.
  • De Youth Zone is een plaats waar jongeren kunnen komen lunchen en hangen, en van waaruit competentiegericht gewerkt wordt.
  • VIV (Very Important Volunteers) is een uitgebreide vrijwilligerspoule die vanuit de Youth Zone wordt gecoördineerd.
  • Het Europese project Wijk in Verandering
  • Met de Bouwkar wordt een heus mobiel bouwspeelplein georganiseerd.
  • Jongeren van Kras Kiel maken een documentaire over hoe de bewoners van het Kiel hun wijk beleven: de Kielse Kijker.
  • Al onze steunpunten doen mee aan de jaarlijkse buitenspeeldag, maar bij Kras Kiel is dit werkelijk een massa-event, met meer dan 1000 kinderen.

Locaties

De werking van Kras Kiel is verspreid over verschillende locaties:

  • Waarlooshofstraat 5: jeugdwerking
  • Sint-Bernardsesteenweg 314 (Shopping den Tir): Youth Zone
  • Schijfstraat 73: bureau (hier gaat geen werking door)

 

Kras Kiel

Schijfstraat 73

2020 Antwerpen

 

03/257 70 23

info.kiel@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 4 of 10, halte Abdijstraat

Bus: 290, 295 of 298, halte Abdijstraat

 

Medewerkers Kiel

Gert Baetens

Gert Baetens

Cöordinator
gert.baetens@krasjeugdwerk.be

Hoi, Ik ben Gert. Ik ben eerst 12 jaar kinder-tiener-en jongerenwerker geweest in Antwerpen Noord ( Seefhoek- Stuivenberg- Schijnpoort) en ben sinds een jaar of 6 de coördinator van Kras Kiel.

Profielfoto medewerker

Sanny Goethals

Adjunct-coördinator
sanny.goethals@krasjeugdwerk.be
Pamela Willemssens

Pamela Willemssens

Arbeidscompetentiebegeleider
pamela.willemssens@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Özgür Gümüs

Arbeidsconsulent
0484/53 41 60
ozgur.gumus@krasjeugdwerk.be

Ik ondersteun jou in je zoektocht naar werk, zoek samen met jou de geschikte opleiding, help je met je CV en motivatiebrief, wijs je de weg in het VDAB-aanbod, en geef je sollicitatietips. Whatsapp, bel of sms me!

Profielfoto medewerker

Abderahim Lamsayah

Jeugdwerker
abderahim.lamsayah@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Anass Boukandrouj

Jeugdwerker
anass.boukandrouj@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Annelies Servaes

Jeugdwerker
annelies.servaes@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hamza Zaaf

Jeugdwerker
hamza.zaaf@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hanan Saouti

Jeugdwerker
hanan.saouti@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk jeugdwerker in het kader van het project Onderwijs 2020

Joke Willems

Joke Willems

Jeugdwerker
joke.willems@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Jurgen Guns

Jeugdwerker
jurgen.guns@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Leila El Makrini

Jeugdwerker
leila.elmakrini@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Lore Kustermans

Jeugdwerker
lore.kustermans@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Mustafa Rouchdi

Jeugdwerker
mustafa.rouchdi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Mustapha Siyahya

Jeugdwerker
mustapha.siyahya@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Nisrin Oulad Ali

Jeugdwerker
nisrin.ouladali@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Siham Chahboun

Jeugdwerker
siham.chahboun@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk jeugdwerker in het kader van het project Onderwijs 2020

Profielfoto medewerker

Simon De Scheemaeker

Jeugdwerker
simon.descheemaeker@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Yasmina Kebir

Jeugdwerker
yasmina.kebir@krasjeugdwerk.be
Annelies Seyssens

Annelies Seyssens

Projectmedewerker
0483/027 984
annelies.seyssens@krasjeugdwerk.be

Dromen, durven, doen…
Als projectmedewerkster van de Youth-Zone op ’t kiel zet ik me in om de dromen van het jongeren te realiseren.