Kras Kiel

Kiel

Kras Kiel is een groot steunpunt van waaruit een veelheid aan projecten georganiseerd wordt.

Enkele jaren lang was Kras Kiel één steunpunt samen met Kras Zuid, maar sinds 2018 hebben beide steunpunten weer een eigen werking. Kras Kiel werkt met kinderen en jongeren in de eigen lokalen in de Waarlooshofstraat en in de Youth Zone in shoppingcentrum den Tir. Daarnaast is er een uitgebreide werking in scholen in het kader van Spelend Leren. Ook met OKAN-klassen wordt samengewerkt om anderstalige nieuwkomers wegwijs te maken zonder een al te schoolse aanpak.

Enkele belangrijke projecten vanuit Kras Kiel:

  • Het Spelend Leren project wordt uitgerold over scholen en verenigingen in heel de stad, maar georganiseerd vanuit het Kiel.
  • We zijn volop bezig met de ontwikkeling van het Helix-project, dat voortbouwt op Spelend Leren maar gericht is op middelbare scholen.
  • De Youth Zone is een plaats waar jongeren kunnen komen lunchen en hangen, en van waaruit competentiegericht gewerkt wordt.
  • VIV (Very Important Volunteers) is een uitgebreide vrijwilligerspoule vanuit Kras Kiel. Een reportage over de VIV's vind je hier.
  • De Europese projecten Wijk in Verandering en A'rea 2020.
  • reating Critical Minds and Voices in Europe: Een internationaal uitwisselingsprogramma voor debatten.
  • Jongeren van Kras Kiel maken een documentaire over hoe de bewoners van het Kiel hun wijk beleven: Hoe is 't?
  • Al onze steunpunten doen mee aan de jaarlijkse buitenspeeldag, maar bij Kras Kiel is dit werkelijk een massa-event, met meer dan 1000 kinderen.

Locaties

De werking van Kras Kiel is verspreid over verschillende locaties:

  • Waarlooshofstraat 5: jeugdwerking
  • Sint-Bernardsesteenweg 314 (Shopping den Tir): Youth Zone
  • Schijfstraat 73: bureau (hier gaat geen werking door)

 

Kras Kiel

Schijfstraat 73

2020 Antwerpen

 

03/257 70 23 (Kras Kiel)
03/825 60 39  (Youth Zone)

info.kiel@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 4 of 10, halte Abdijstraat

Bus: 290, 295 of 298, halte Abdijstraat

 

Medewerkers Kiel

Gert Baetens

Gert Baetens

Coördinator
gert.baetens@krasjeugdwerk.be

Hoi, Ik ben Gert. Ik ben eerst 12 jaar kinder-tiener-en jongerenwerker geweest in Antwerpen Noord ( Seefhoek- Stuivenberg- Schijnpoort) en ben sinds een jaar of 6 de coördinator van Kras Kiel.

Profielfoto medewerker

Sanny Goethals

Adjunct-coördinator
sanny.goethals@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Profielfoto medewerker

Robin Wyckmans

Jeugdwerker
robin.wyckmans@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Abderahim Lamsayah

Jeugdwerker
abderahim.lamsayah@krasjeugdwerk.be
Anass Boukandrouj

Anass Boukandrouj

Jeugdwerker
anass.boukandrouj@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hamza Zaaf

Jeugdwerker
hamza.zaaf@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hanan Saouti

Jeugdwerker
hanan.saouti@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk jeugdwerker in het kader van project Area 2020.

Joke Willems

Joke Willems

Jeugdwerker
joke.willems@krasjeugdwerk.be
Mustafa Rouchdi

Mustafa Rouchdi

Jeugdwerker
mustafa.rouchdi@krasjeugdwerk.be
Mustapha Siyahya

Mustapha Siyahya

Jeugdwerker
mustapha.siyahya@krasjeugdwerk.be
Nisrin Oulad Ali

Nisrin Oulad Ali

Jeugdwerker
nisrin.ouladali@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Siham Chahboun

Jeugdwerker
siham.chahboun@krasjeugdwerk.be
Simon De Scheemaeker

Simon De Scheemaeker

Jeugdwerker
simon.descheemaeker@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk jeugdwerker in het kader van project Area 2020.

Profielfoto medewerker

Bram Van Camp

Schooljeugdwerker
bram.vancamp@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Jeanne Deceukelier

Schooljeugdwerker
jeanne.deceukelier@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Merel Tyssen

Schooljeugdwerker
merel.tyssen@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Leila El Makrini

Arbeidscompetentiebegeleider
leila.elmakrini@krasjeugdwerk.be
Pamela Willemssens

Pamela Willemssens

Arbeidscompetentiebegeleider
pamela.willemssens@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig

Profielfoto medewerker

Özgür Gümüs

Arbeidsconsulent
0484/53 41 60
ozgur.gumus@krasjeugdwerk.be

Ik ondersteun jou in je zoektocht naar werk, zoek samen met jou de geschikte opleiding, help je met je CV en motivatiebrief, wijs je de weg in het VDAB-aanbod, en geef je sollicitatietips. Whatsapp, bel of sms me!

Annelies Seyssens

Annelies Seyssens

Projectmedewerker
0483/027 984
annelies.seyssens@krasjeugdwerk.be

Dromen, durven, doen…
Als projectmedewerkster van de Youth-Zone op ’t kiel zet ik me in om de dromen van het jongeren te realiseren.

Profielfoto medewerker

Randy Haers

Projectmedewerker
randy.haers@krasjeugdwerk.be

Projectmedewerker Helix.