Kras Noord

Noord

Kras Noord is een van de grotere steunpunten binnen Kras. We bieden hier dan ook een uitgebreide werking aan, met elke dag van de week een andere invalshoek. Knutselen, instuif, circus, spelend leren of koken? We doen het allemaal!

Onze werking gaat door op onze vaste locatie in de Everaertsstraat, maar daarnaast werken we ook vindplaatsgericht op de pleintjes in de buurt: het Sint Jansplein, het Stuivenbergplein en het Jos Verhelstplein.

Vanuit Kras Noord organiseren we ook verschillende projecten:

Kras Noord is ook een trekker binnen Noordpoel, een samenwerkingsverband van verschillende partners in Antwerpen Noord. Noordpoel organiseert jaarlijkse evenementen zoals de spektakeldagen.

 

Weekplanning

Bekijk het weekschema van Kras Noord hier.

Kras Noord

Everaertsstraat 97-99

2060 Antwerpen

 

03/231 84 11

info.noord@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 12, halte Gasstraat

 

Medewerkers Noord

Hamza El Filali

Hamza El Filali

Cöordinator
hamza.elfilali@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Peter Callaerts

Cöordinator
peter.callaerts@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ulli Peelmans

Arbeidscompetentiebegeleider
0484 68 37 93
ulli.peelmans@krasjeugdwerk.be

Ik ben de Arbeidscompetentiebegeleider van Kras noord en ondersteun jongeren van de regio 2060 gratis in hun zoektocht naar werk.
Maandag is mijn vrije dag.

Profielfoto medewerker

Annemie Roelant

Jeugdwerker
annemie.roelant@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ebtissam Charif

Jeugdwerker
ebtissam.charif@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Kevin Marnef

Jeugdwerker
kevin.marnef@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Line Van Aert

Jeugdwerker
line.vanaert@krasjeugdwerk.be

Ik draag met hart en ziel zorg voor de kinderwerking van Kras Noord.
Op maandag ben ik steevast te vinden op het Sint-Jansplein.
Dinsdags en in het weekend ben ik niet bereikbaar. 

Profielfoto medewerker

Marijke Vissers

Jeugdwerker
marijke.vissers@krasjeugdwerk.be

Enthousiaste kinder-, tienerjongens- en circusbegeleidster. 
Heeft graag een leven naast het werk op dinsdag en in't weekend (lees: niet bereikbaar dan)

Niels Bergen

Niels Bergen

Jeugdwerker
niels.bergen@krasjeugdwerk.be

Op maandag zie je me aan het werk als tienerwerker in het Steunpunt Noord. De rest van de week vind je me in de bouwhoek van Kras Dam.

Profielfoto medewerker

Nora Amarouchi

Jeugdwerker
nora.amarouchi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Rinse Denoo

Jeugdwerker
rinse.denoo@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Siyar Tas

Jeugdwerker
siyar.tas@krasjeugdwerk.be

Ik ben verantwoordelijk voor de grote tieners en jongeren die naar ons steunpunt komen. Ik werk graag volgens de behoeften en de interesses van de jongeren.

Profielfoto medewerker

Suleyman Tuzkapi

Jeugdwerker
suleyman.tuzkapi@krasjeugdwerk.be
Tine Coeckelbergs

Tine Coeckelbergs

Jeugdwerker
tine.coeckelbergs@krasjeugdwerk.be