Kras Noord

Noord

Kras Noord is een van de grotere steunpunten binnen Kras. We bieden hier dan ook een uitgebreide werking aan, met elke dag van de week een andere invalshoek. Knutselen, instuif, circus, spelend leren of koken? We doen het allemaal!

Onze werking gaat door op onze vaste locatie in de Everaertsstraat, maar daarnaast werken we ook vindplaatsgericht op de pleintjes in de buurt: het Sint Jansplein, het Stuivenbergplein en het Jos Verhelstplein.

Vanuit Kras Noord organiseren we ook verschillende projecten:

Kras Noord is ook een trekker binnen Noordpoel, een samenwerkingsverband van verschillende partners in Antwerpen Noord. Noordpoel organiseert jaarlijkse evenementen zoals de spektakeldagen.

 

Weekplanning

Bekijk het weekschema van Kras Noord hier. Een mooi sfeerbeeld van de werking kan je zien in deze video.

Kras Noord

Everaertsstraat 97-99

2060 Antwerpen

 

03/231 84 11

info.noord@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 12, halte Gasstraat

 

Medewerkers Noord

Hamza El Filali

Hamza El Filali

Coördinator
hamza.elfilali@krasjeugdwerk.be
Peter Callaerts

Peter Callaerts

Coördinator
peter.callaerts@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Afifa Benatmane

Jeugdwerker
afifa.benatmane@krasjeugdwerk.be
Annemie Roelant

Annemie Roelant

Jeugdwerker
annemie.roelant@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Bressanutti Tiziana

Jeugdwerker
bressanutti.tiziana@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Bunmi Faniyi

Jeugdwerker
bunmi.faniyi@krasjeugdwerk.be

Ik ben jeugdwerker bij de tienermeisjes en -jongens.

Profielfoto medewerker

Farid Kharmach

Jeugdwerker
farid.kharmach@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ilias Kilouli

Jeugdwerker
ilias.kilouli@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Jana Joos

Jeugdwerker
jana.joos@krasjeugdwerk.be
Line Van Aert

Line Van Aert

Jeugdwerker
line.vanaert@krasjeugdwerk.be

Ik draag met hart en ziel zorg voor de kinderwerking van Kras Noord.
Op maandag ben ik steevast te vinden op het Sint-Jansplein.
Dinsdags en in het weekend ben ik niet bereikbaar. 

Profielfoto medewerker

Marijke Vissers

Jeugdwerker
marijke.vissers@krasjeugdwerk.be

Enthousiaste kinder-, tienerjongens- en circusbegeleidster. 
Heeft graag een leven naast het werk op dinsdag en in't weekend (lees: niet bereikbaar dan)

Profielfoto medewerker

Nora Amarouchi

Jeugdwerker
nora.amarouchi@krasjeugdwerk.be
Pamela Willemssens

Pamela Willemssens

Jeugdwerker
pamela.willemssens@krasjeugdwerk.be
Siyar Tas

Siyar Tas

Jeugdwerker
siyar.tas@krasjeugdwerk.be

Ik werk met de grote tieners en jongeren, en doe dit graag volgens hun behoeften en interesses. Daarnaast ben ik ook verantwoordelijk voor de stages bij Noord. Contacteer me hiervoor via stage.noord@krasjeugdwerk.be.

Profielfoto medewerker

Stan D'Haese

Jeugdwerker
stan.dhaese@krasjeugdwerk.be
Süleyman Tuzkapi

Süleyman Tuzkapi

Jeugdwerker
suleyman.tuzkapi@krasjeugdwerk.be

Mijn doelgroep zijn de kids en de tieners. Ik woon in Antwerpen, en hou me in mijn vrije tijd bezig met hiphop-muziek... Ik ben ook nog een pro supporter van Besiktas... Heb je vragen? Stuur gerust een mail!

Tine Coeckelbergs

Tine Coeckelbergs

Jeugdwerker
tine.coeckelbergs@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Leila El Makrini

Arbeidscompetentiebegeleider
leila.elmakrini@krasjeugdwerk.be
Ulli Peelmans

Ulli Peelmans

Arbeidscompetentiebegeleider
0484 68 37 93
ulli.peelmans@krasjeugdwerk.be

Ik ben de Arbeidscompetentiebegeleider van Kras noord en ondersteun jongeren van de regio 2060 gratis in hun zoektocht naar werk.
Maandag is mijn vrije dag.