Steunpunt Borgerhout

Borgerhout

Kras Borgerhout is actief op verschillende locaties verspreid over oud Borgerhout. We zijn een groot steunpunt met een erg breed leeftijdsbereik. Daarom hebben we een uitgebreide werking toegespitst op alle verschillende leeftijdscategorieën van 6 tot 25 jaar, met in totaal bijna 30 activiteitsmomenten per week!

In Borgerhout hebben we een sterke vrijwilligerscultuur, met veel leden die doorgroeien als vrijwilliger. We zetten veel vrijwilligers in in onze eigen werking, maar ze engageren zich ook in andere organisaties.

We gaan niet alleen aan de slag in onze eigen lokalen, maar met ons pleintjeswerk 'Plein Publiek' organiseren we ook jeugdwerk in de openbare ruimte, zoals op het Terlo- en Krugerplein. Daarnaast werken we ook vindplaatsgericht, zowel op qua jongerenwerking als op het gebied van arbeidsbegeleiding.

Kras is ook een belangrijke schakel in het sociale weefsel van Borgerhout. We hebben een groot netwerk en veel partnerschappen met andere lokale organisaties en verenigingen.

Vanuit Kras Borgerhout lopen ook enkele interessante projecten.

Locaties

De werking van Kras Borgerhout gaat door op drie locaties:

  • Generaal Eisenhowerlei 47
  • Kwekerijstraat 92
  • Kroonstraat 169

Weekplanning

Bekijk het weekschema van Kras Borgerhout hier.

Kras Borgerhout

Generaal Eisenhowerlei 47

2140 Borgerhout

 

03/271 07 82

info.borgerhout@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 24, halte Drink

Bus: bus 30, 410, 414, 415, 416, 417, 418, 427 of 429, halte Drink

Medewerkers Borgerhout

Nadia Alliet

Nadia Alliet

Coördinator
nadia.alliet@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Profielfoto medewerker

Bilal Frar

Adjunct-coördinator
bilal.frar@krasjeugdwerk.be
Lore Kustermans

Lore Kustermans

Adjunct-coördinator
lore.kustermans@krasjeugdwerk.be
Elien Van Mele

Elien Van Mele

Jeugdwerker
elien.vanmele@krasjeugdwerk.be
Ellen Hendriks

Ellen Hendriks

Jeugdwerker
ellen.hendriks@krasjeugdwerk.be

Ik ben verantwoordelijk voor zebraclub bij Kras Borgerhout. Daarnaast ben ik dol op spelend leren!

Profielfoto medewerker

Freya Nelen

Jeugdwerker
freya.nelen@krasjeugdwerk.be
Gwendolin Van Jole

Gwendolin Van Jole

Jeugdwerker
gwendolin.vanjole@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Lizzy De Scheemaecker

Jeugdwerker
lizzy.descheemaecker@krasjeugdwerk.be
Maroua Ouissa

Maroua Ouissa

Jeugdwerker
maroua.ouissa@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Mohammed Taai

Jeugdwerker
mohammed.taai@krasjeugdwerk.be
Najoua El Hajoui

Najoua El Hajoui

Jeugdwerker
najoua.elhajoui@krasjeugdwerk.be
Nick De Maeyer

Nick De Maeyer

Jeugdwerker
nick.demaeyer@krasjeugdwerk.be
Nora Gallouche

Nora Gallouche

Jeugdwerker
nora.gallouche@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Richmond Banahene

Jeugdwerker
richmond.banahene@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Sofyane Maouhoub

Jeugdwerker
sofyane.maouhoub@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Zahra Zahoume

Jeugdwerker
zahra.zahoume@krasjeugdwerk.be
Hecham Jaba

Hecham Jaba

Vindplaatsgericht jongerenwerker
0483/02 80 45
hecham.jaba@krasjeugdwerk.be

Jongeren kunnen met vragen bij mij terecht. Je kan me vinden op en rond het Kruger- en Terloplein. Ik werk di tem za.