Steunpunt Borgerhout

Borgerhout

Kras Borgerhout is actief op verschillende locaties verspreid over oud Borgerhout. We zijn een groot steunpunt met een erg breed leeftijdsbereik. Daarom hebben we een uitgebreide werking toegespitst op alle verschillende leeftijdscategorieën van 6 tot 25 jaar, met in totaal bijna 30 activiteitsmomenten per week!

In Borgerhout hebben we een sterke vrijwilligerscultuur, met veel leden die doorgroeien als vrijwilliger. We zetten veel vrijwilligers in in onze eigen werking, maar ze engageren zich ook in andere organisaties.

We gaan niet alleen aan de slag in onze eigen lokalen, maar met ons pleintjeswerk 'Plein Publiek' organiseren we ook jeugdwerk in de openbare ruimte, zoals op het Terlo- en Krugerplein. Daarnaast werken we ook vindplaatsgericht, zowel op qua jongerenwerking als op het gebied van arbeidsbegeleiding.

Kras is ook een belangrijke schakel in het sociale weefsel van Borgerhout. We hebben een groot netwerk en veel partnerschappen met andere lokale organisaties en verenigingen.

Vanuit Kras Borgerhout lopen ook enkele interessante projecten.

Locaties

De werking van Kras Borgerhout gaat door op drie locaties:

  • Generaal Eisenhowerlei 47
  • Kwekerijstraat 92
  • Kroonstraat 169

Weekplanning

Bekijk het weekschema van Kras Borgerhout hier.

Kras Borgerhout

Generaal Eisenhowerlei 47

2140 Borgerhout

 

03/271 07 82

info.borgerhout@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 24, halte Drink

Bus: bus 30, 410, 414, 415, 416, 417, 418, 427 of 429, halte Drink

Medewerkers Borgerhout

Nadia Alliet

Nadia Alliet

Coördinator
nadia.alliet@krasjeugdwerk.be
Lore Kustermans

Lore Kustermans

Adjunct-coördinator
lore.kustermans@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Lotte Torney

Jeugdwerker
lotte.torney@krasjeugdwerk.be
Elisabeth Van Mol

Elisabeth Van Mol

Jeugdwerker
elisabeth.vanmol@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ella Van Weert

Jeugdwerker
ella.vanweert@krasjeugdwerk.be
Ellen Hendriks

Ellen Hendriks

Jeugdwerker
ellen.hendriks@krasjeugdwerk.be

Ik ben verantwoordelijk voor zebraclub bij Kras Borgerhout. Daarnaast ben ik dol op spelend leren!

Profielfoto medewerker

Gwendolin Van Jole

Jeugdwerker
gwendolin.vanjole@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Imane El Ajaji

Jeugdwerker
imane.elajaji@krasjeugdwerk.be
Mahmoud Aoulad

Mahmoud Aoulad

Jeugdwerker
mahmoud.aoulad@krasjeugdwerk.be
Najoua El Hajoui

Najoua El Hajoui

Jeugdwerker
najoua.elhajoui@krasjeugdwerk.be
Nick De Maeyer

Nick De Maeyer

Jeugdwerker
nick.demaeyer@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Niels Bertels

Jeugdwerker
niels.bertels@krasjeugdwerk.be
Romayssae Annaoui

Romayssae Annaoui

Jeugdwerker
romayssae.annaoui@krasjeugdwerk.be
Hecham Jaba

Hecham Jaba

Vindplaatsgericht jongerenwerker
0483/02 80 45
hecham.jaba@krasjeugdwerk.be

Jongeren kunnen met vragen bij mij terecht. Je kan me vinden op en rond het Kruger- en Terloplein. Als Arbeidsbegeleider help ik je ook met vacatures, CV of je brief. Kom langs, mail of Whatsapp me! Ik werk di tem za.