Steunpunt Berchem

Berchem

Kras Berchem kent al een lange geschiedenis van jeugdwerk. We organiseren een kwalitatief, emancipatorisch en toegankelijk vrijetijdsaanbod voor kinderen, tieners en jongeren met extra aandacht voor de minder en minst kansrijken. Daarbij werken we intensief samen met partners en scholen uit de omgeving en leggen we een accent op het verwerven van sleutelcompetenties. We werken bewust met kleine groepen om elk kind en elke jongere met maximale aandacht te kunnen begeleiden.

De werking van Kras Berchem gaat door in het buurtcentrum Posthof in de Patriottenstraat, maar je kan ons ook vaak vinden in het De Vilegaspark achter de hoek! We werken ook vindplaatsgericht en specifiek rond arbeid.

 

 

Weekplanning

Bekijk het weekschema van Kras Berchem hier.

 

Kras Berchem

Patriottenstraat 62

2600 Berchem

 

03/218 80 43

info.berchem@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 7 of 15, halte Sint Willibrordus

Bus: bus 21 of 32, halte De Villegasstraat

Medewerkers Berchem

Profielfoto medewerker

Roel Dierickx-Visschers

Cöordinator
roel.dierickx-visschers@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Xavier De Winter

Arbeidscompetentiebegeleider
xavier.dewinter@krasjeugdwerk.be

Ik ben jeugdwerker, maar ik sta ook paraat voor jongeren (15-26j) die met een vraag zitten over werk. Ik kan je wegwijs maken in het aanbod van de VDAB (Inclusief). ACB doe ik op di en do. Maandag is mijn vrije dag.  

Abdelfettah Taghdouiti

Abdelfettah Taghdouiti

Jeugdwerker
abdelfetteh.taghdouiti@krasjeugdwerk.be
Amber Taeymans

Amber Taeymans

Jeugdwerker
amber.taeymans@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Celine Keersmaekers

Jeugdwerker
celine.keersmaekers@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Dannie Eelen

Jeugdwerker
dannie.eelen@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Marie Wessing

Jeugdwerker
marie.wessing@krasjeugdwerk.be
Rodrigo Lopez Cerda

Rodrigo Lopez Cerda

Jeugdwerker
rodrigo.lopezcerda@krasjeugdwerk.be
Said Abrachi Dadi

Said Abrachi Dadi

Jeugdwerker
said.abrachidadi@krasjeugdwerk.be
Sven Derbaix

Sven Derbaix

Jeugdwerker
sven.derbaix@krasjeugdwerk.be