* verplichte velden

Medewerkers

Profielfoto medewerker

Mustafa Rouchdi

Jeugdwerker
mustafa.rouchdi@krasjeugdwerk.be
Mustapha Siyahya

Mustapha Siyahya

Jeugdwerker
mustapha.siyahya@krasjeugdwerk.be
Naima Bouali

Naima Bouali

Jeugdwerker
naima.bouali@krasjeugdwerk.be
Najoua El Hajoui

Najoua El Hajoui

Jeugdwerker
najoua.elhajoui@krasjeugdwerk.be
Nick De Maeyer

Nick De Maeyer

Jeugdwerker
nick.demaeyer@krasjeugdwerk.be
niels.bergen@krasjeugdwerk.be

Niels Bergen

Jeugdwerker
niels.bergen@krasjeugdwerk.be

Ik ben kinder/tienerwerker in den Dam. Samen met mijn collega's en de kinderen bouw ik er lustig op los. Je kan het niet zo gek bedenken of we proberen het te maken!

Profielfoto medewerker

Nienke van Paridon

Jeugdwerker
nienke.vanparidon@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Nora Achahbar

Jeugdwerker
nora.achahbar@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Nora Amarouchi

Jeugdwerker
nora.amarouchi@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Nora Gallouche

Nora Gallouche

Jeugdwerker
nora.gallouche@krasjeugdwerk.be
Pamela Willemssens

Pamela Willemssens

Jeugdwerker
pamela.willemssens@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Rajano Mwaka

Jeugdwerker
rajano.mwaka@krasjeugdwerk.be