* verplichte velden

Medewerkers

Profielfoto medewerker

Nora Gallouche

Jeugdwerker
nora.gallouche@krasjeugdwerk.be
Rodrigo Lopez Cerda

Rodrigo Lopez Cerda

Jeugdwerker
rodrigo.lopezcerda@krasjeugdwerk.be
Romayssae Annaoui

Romayssae Annaoui

Jeugdwerker
romayssae.annaoui@krasjeugdwerk.be
Said Abachri Dadi

Said Abachri Dadi

Jeugdwerker
said.abachridadi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Salim Challouki

Jeugdwerker
salim.challouki@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Siham Chahboun

Jeugdwerker
siham.chahboun@krasjeugdwerk.be
Simon De Scheemaeker

Simon De Scheemaeker

Jeugdwerker
simon.descheemaeker@krasjeugdwerk.be
Siyar Tas

Siyar Tas

Jeugdwerker
siyar.tas@krasjeugdwerk.be

Ik werk met de grote tieners en jongeren, en doe dit graag volgens hun behoeften en interesses. Daarnaast ben ik ook verantwoordelijk voor de stages bij Noord. Contacteer me hiervoor via stage.noord@krasjeugdwerk.be.

Profielfoto medewerker

Stan D'Haese

Jeugdwerker
stan.dhaese@krasjeugdwerk.be
Süleyman Tuzkapi

Süleyman Tuzkapi

Jeugdwerker
suleyman.tuzkapi@krasjeugdwerk.be

Mijn doelgroep zijn de kids en de tieners. Ik woon in Antwerpen, en hou me in mijn vrije tijd bezig met hiphop-muziek... Ik ben ook nog een pro supporter van Besiktas... Heb je vragen? Stuur gerust een mail!

Sven Derbaix

Sven Derbaix

Jeugdwerker
sven.derbaix@krasjeugdwerk.be
Tine Coeckelbergs

Tine Coeckelbergs

Jeugdwerker
tine.coeckelbergs@krasjeugdwerk.be