* verplichte velden

Medewerkers

Profielfoto medewerker

Inas Bourjal

Jeugdwerker
inas.bourjal@krasjeugdwerk.be
Jamal Zeroual

Jamal Zeroual

Jeugdwerker
jamal.zeroual@krasjeugdwerk.be
Johannes Smits

Johannes Smits

Jeugdwerker
johannes.smits@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Joke Daman

Jeugdwerker
joke.daman@krasjeugdwerk.be

Ik sta in voor spelend leren, de kinderwerking en de meisjeswerking in Merksem.

Profielfoto medewerker

Lizzy De Scheemaecker

Jeugdwerker
lizzy.descheemaecker@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Marie Wessing

Jeugdwerker
marie.wessing@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Marijke Vissers

Jeugdwerker
marijke.vissers@krasjeugdwerk.be

Enthousiaste kinder-, tienerjongens- en circusbegeleidster. 
Heeft graag een leven naast het werk op dinsdag en in't weekend (lees: niet bereikbaar dan)

Maroua Ouissa

Maroua Ouissa

Jeugdwerker
maroua.ouissa@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Marouane Saidi

Jeugdwerker
marouane.saidi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Melisa Arslan

Jeugdwerker
melisa.arslan@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Mohammed Taai

Jeugdwerker
mohammed.taai@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Morad Talhaoui

Jeugdwerker
morad.talhaoui@krasjeugdwerk.be