* verplichte velden

Medewerkers

Profielfoto medewerker

Maroua Ouissa

Jeugdwerker
maroua.ouissa@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Morad Talhaoui

Jeugdwerker
morad.talhaoui@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Mustafa Rouchdi

Jeugdwerker
mustafa.rouchdi@krasjeugdwerk.be
Mustapha Siyahya

Mustapha Siyahya

Jeugdwerker
mustapha.siyahya@krasjeugdwerk.be
Naima Bouali

Naima Bouali

Jeugdwerker
naima.bouali@krasjeugdwerk.be
Najoua El Hajoui

Najoua El Hajoui

Jeugdwerker
najoua.elhajoui@krasjeugdwerk.be
Nick De Maeyer

Nick De Maeyer

Jeugdwerker
nick.demaeyer@krasjeugdwerk.be
niels.bergen@krasjeugdwerk.be

Niels Bergen

Jeugdwerker
niels.bergen@krasjeugdwerk.be

Ik ben kinder/tienerwerker in den Dam. Samen met mijn collega's en de kinderen bouw ik er lustig op los. Je kan het niet zo gek bedenken of we proberen het te maken!

Profielfoto medewerker

Niels Bertels

Jeugdwerker
niels.bertels@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Nienke van Paridon

Jeugdwerker
nienke.vanparidon@krasjeugdwerk.be
Nisrin Oulad Ali

Nisrin Oulad Ali

Jeugdwerker
nisrin.ouladali@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Nora Amarouchi

Jeugdwerker
nora.amarouchi@krasjeugdwerk.be