* verplichte velden

Medewerkers

Elien Van Mele

Elien Van Mele

Jeugdwerker
elien.vanmele@krasjeugdwerk.be
Ellen Hendriks

Ellen Hendriks

Jeugdwerker
ellen.hendriks@krasjeugdwerk.be

Ik ben verantwoordelijk voor zebraclub bij Kras Borgerhout. Daarnaast ben ik dol op spelend leren!

Profielfoto medewerker

Emily van Rooy

Jeugdwerker
emily.van.rooy@krasjeugdwerk.be
Faousi Lamsayah

Faousi Lamsayah

Jeugdwerker
faousi.lamsayah@krasjeugdwerk.be

Als jeugdwelzijnswerker op het Zuid begeleid ik kinderen, tieners en jongeren van 6 tot 25 jaar. Ik ben binnen de organisatie ook verkozen als vakbondsafgevaardigden voor het CPBW (Comité voor Preventie en bescherming op...

Profielfoto medewerker

Farah Sahli

Jeugdwerker
farah.sahli@krasjeugdwerk.be
Farid Achalhi

Farid Achalhi

Jeugdwerker
farid.achalhi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Farid Kharmach

Jeugdwerker
farid.kharmach@krasjeugdwerk.be
Fatima Nassiri

Fatima Nassiri

Jeugdwerker
fatima.nassiri@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Freya Nelen

Jeugdwerker
freya.nelen@krasjeugdwerk.be
Gwendolin Van Jole

Gwendolin Van Jole

Jeugdwerker
gwendolin.vanjole@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ilias Kilouli

Jeugdwerker
ilias.kilouli@krasjeugdwerk.be
Imad Ouriagli Adel

Imad Ouriagli Adel

Jeugdwerker
imad.ouriagliadel@krasjeugdwerk.be