* verplichte velden

Medewerkers

Imad Ouriagli Adel

Imad Ouriagli Adel

Jeugdwerker
imad.ouriagliadel@krasjeugdwerk.be
Jamal Zeroual

Jamal Zeroual

Jeugdwerker
jamal.zeroual@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Jana Joos

Jeugdwerker
jana.joos@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Johannes Smits

Jeugdwerker
johannes.smits@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Joke Daman

Jeugdwerker
joke.daman@krasjeugdwerk.be

Ik sta in voor spelend leren, de kinderwerking en de meisjeswerking in Merksem.

Profielfoto medewerker

Joke Willems

Jeugdwerker
joke.willems@krasjeugdwerk.be
Kevin Marnef

Kevin Marnef

Jeugdwerker
kevin.marnef@krasjeugdwerk.be
Line Van Aert

Line Van Aert

Jeugdwerker
line.vanaert@krasjeugdwerk.be

Ik draag met hart en ziel zorg voor de kinderwerking van Kras Noord.
Op maandag ben ik steevast te vinden op het Sint-Jansplein.
Dinsdags en in het weekend ben ik niet bereikbaar. 

Lotte Claes

Lotte Claes

Jeugdwerker
lotte.claes@krasjeugdwerk.be

Als jeugdwerker op ‘t Zuid werk ik met kinderen, tieners en jongeren. Daarnaast zet ik mijn schouders graag onder verschillende projecten, zoals Route 2018 en Spelend Leren 2018.

Mahmoud Aoulad

Mahmoud Aoulad

Jeugdwerker
mahmoud.aoulad@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Marie Wessing

Jeugdwerker
marie.wessing@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Marijke Vissers

Jeugdwerker
marijke.vissers@krasjeugdwerk.be

Enthousiaste kinder-, tienerjongens- en circusbegeleidster. 
Heeft graag een leven naast het werk op dinsdag en in't weekend (lees: niet bereikbaar dan)