* verplichte velden

Medewerkers

Profielfoto medewerker

Ella Van Weert

Jeugdwerker
ella.vanweert@krasjeugdwerk.be
Ellen Hendriks

Ellen Hendriks

Jeugdwerker
ellen.hendriks@krasjeugdwerk.be

Ik ben verantwoordelijk voor zebraclub bij Kras Borgerhout. Daarnaast ben ik dol op spelend leren!

Faousi Lamsayah

Faousi Lamsayah

Jeugdwerker
faousi.lamsayah@krasjeugdwerk.be

Als jeugdwelzijnswerker op het Zuid begeleid ik kinderen, tieners en jongeren van 6 tot 25 jaar. Ik ben binnen de organisatie ook verkozen als vakbondsafgevaardigden voor het CPBW (Comité voor Preventie en bescherming op...

Farid Achalhi

Farid Achalhi

Jeugdwerker
farid.achalhi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Fatiha Hitou

Jeugdwerker
fatiha.hitou@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Fatima Nassiri

Jeugdwerker
fatima.nassiri@krasjeugdwerk.be
Guy Zekre

Guy Zekre

Jeugdwerker
guy.zekre@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Gwendolin Van Jole

Jeugdwerker
gwendolin.vanjole@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hamza Zaaf

Jeugdwerker
hamza.zaaf@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hanan Saouti

Jeugdwerker
hanan.saouti@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk jeugdwerker in het kader van project Area 2020.

Ibrahim Bakr

Ibrahim Bakr

Jeugdwerker
ibrahim.bakr@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Ilias Kilouli

Jeugdwerker
ilias.kilouli@krasjeugdwerk.be