* verplichte velden

Medewerkers

Diego Vints

Diego Vints

Coördinator
diego.vints@krasjeugdwerk.be
Dieter Wellens

Dieter Wellens

Coördinator
dieter.wellens@krasjeugdwerk.be

Hey, ik ben Dieter,  coördinator van Kras Dam. 
Voor alles wat je wil weten over en rond de wijk Dam kan je bij mij terecht.

Goezi Vandevelde

Goezi Vandevelde

Coördinator
goezi.vandevelde@krasjeugdwerk.be

Ik coördineer het team arbeidsbegeleiders.
Op vrijdag ben ik ook beschikbaar als IT-verantwoordelijke.

Hamza El Filali

Hamza El Filali

Coördinator
hamza.elfilali@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Kaat Verheyen

Coördinator
kaat.verheyen@krasjeugdwerk.be
Nadia Alliet

Nadia Alliet

Coördinator
nadia.alliet@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Peter Callaerts

Peter Callaerts

Coördinator
peter.callaerts@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Bilal Frar

Adjunct-coördinator
bilal.frar@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Hanan Saouti

Adjunct-coördinator
hanan.saouti@krasjeugdwerk.be
Lore Kustermans

Lore Kustermans

Adjunct-coördinator
lore.kustermans@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Sanny Goethals

Adjunct-coördinator
sanny.goethals@krasjeugdwerk.be

Tijdelijk afwezig.

Profielfoto medewerker

Robin Wyckmans

Jeugdwerker
robin.wyckmans@krasjeugdwerk.be